Eğlence havuzları boş zaman geçirmek için tasarlanan ve özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretci akınına sahip havuzlardır.

SÜS VE EĞLENCE HAVUZU

Genel olarak çocuk ve yetişkinlere yönelik ayrı ayrı yüzme, oyun oynama ve dinlenme olanakları sunan işletmeler içerisinde yer almaktadır. Son zamanlarda Aquaparklar olarak isimlendirilen eğlence havuzları çocuk ve yetişkinlerin hafta sonlarını, yaz aylarını eğlenceli ve keyifli geçirebilecekleri bir mekan haline dönüşmektedir. Özellikle Aquaparklarda çocuklara özel hazırlanan eğlence havuzları çocukların keyifle oynamalarını garantilemektedir.

Genel olarak eğlence işletmeleri, otel vb. kuruluşların ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmeleri için yaptırmayı tercih ettikleri eğlence havuzlarının sayısının artması toplumun her kesimine hitap eder bir duruma gelmesini kolaylaştırmaktadır. Ekonomik olması, eğlence, yüzme, dinlenme vb. pek çok imkanı bünyesinde barındırması sayesinde eğlence havuzlarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır.

Eğlence havuzları içerisinde konumlandırılan su kaydırakları, dalga uyun alanları, yüzme alanları vb. eğlence platformları ile birlikte pek çok su aktivitesi yapılabilmektedir. Özellikle farklı büyüklükte, uzunlukta ve şekilde varlık gösteren su kaydırakları eğlence havuzlarının vazgeçilmez parçalarıdır. Hatta pek çok eğlence havuzunun ziyaretçiler tarafından seçilmesinde birincil etkiye sahip olduğu dahi söylenebilmektedir. Ayrıca eğlence havuzları, ıslak alan, kuru alan, kuru havuz, jakuzi, hava yastıkları, karşı yüzme, sörf alanları, akıntı kanalları, nehir zonları, sonsuz yüzme zonlar vb. farklı alanlardan oluşmakta ve bu söz konusu eğlence alanları ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Çeşit Çeşit Ürün
kaliteli, uygun fiyatlı...
Sürekli Destek Sistemi
telefon, mail ve whatsApp
Kolay ve Güvenli Ödeme
kredi kartı ile ödeme
Ücretsiz Gönderim
250 TL ve üzeri siparişlerde


Akuzman tüketici memnuniyetini güvence altına alan Ulusal Havuz Enstitüsü’nün üyesidir.

Tüm Hakları Saklıdır. © AKUZMAN Havuz, Sauna, Spa | Localveri İzmir Web Tasarım