Hakkımızda

AKUZMAN
Havuz – Sauna – Spa

En Prestijli Projelerde Akuzman Çizgisi

Akuzman Havuz, yüzme havuzu ve SPA uygulamaları alanında; proje tasarımı ve uygulaması, bakım sonrası hizmeti ve satış organizasyonu ile sektöründe 33 yıldır faaliyet gösteren öncü bir firmadır.

Tasarımını gerçekleştirdiği uygulamalar içerisinde açık/kapalı yüzme havuzları, süs havuzları, olimpik havuzlar, termal havuzlar, eğlence havuzları, jakuzi ve masaj sistemleri, saunalar, buhar odaları ve diğer tüm SPA uygulamaları bulunmaktadır. Akuzman Havuz’un temel önceliği müşterilerinin kurduğu yaşam alanı hayallerini iyi algılamak, alternatif projeler ve çözümler üretip sunmak ve her zaman fiyat – kalite dengesini korumaktır. Çünkü Akuzman Havuz, ancak bu prensipler çerçevesinde çalışılırsa müşterilerinin hayallerini ve beklentilerini gerçekleştirmenin mümkün olduğunu bilmektedir.

Akuzman tüketici memnuniyetini güvence altına alan Ulusal Havuz Enstitüsü’nün üyesidir.

Yurt içi ve yurt dışı projelerdeki en prestijli uygulamalar

Kaliteli projelendirme ve Uygulama Anlayışı

Kaliteli projelendirme ve uygulama anlayışını, gerçekleştirdiği projelere yansıtan Akuzman Havuz, yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve müşteri odaklı bakış açısının yarattığı güven sonucu bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı projelerdeki en prestijli uygulamalara çizgisini yansıtan Akuzman Havuz, ayrıca dünyaca ünlü, ödüllü mimarların projelerinde çözüm ortağı olarak yer almanın ve kuruluşundan bu yana hayata geçirdiği 2500’ün üzerinde projenin gururu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

  • KALİTE GARANTİSİ
  • DENEYİMLİ EKİP
  • TEKNİK SERVİS & DESTEK

Farklı Çözümler

Farklı havuz tarzları ve diğer çözümlerimize göz atın !!!

33 Yıl+

Sektör Tecrübesi

2500+

Tamamlanan Proje

30+

Profesyonel Ekip

%100

Müşteri Memnuniyeti

Havuzunuzu temiz ve güvenli tutuyoruz

Havuzun Keyfini Çıkarnıza Yardımcı Oluyoruz! Profesyonel Havuz Hizmeti

Havuz uzmanlarımız, her müşteriye güvenilir, uygun fiyatlı hizmetler sunmaya kararlıdır. Ekibimizle bugün ücretsiz bir havuz keşifi planlamak için bizimle iletişime geçin.