Yüzmek İçin kullanılmayan ancak estetik ve güzel bir görünüme sahip olması nedeniyle görsel açıdan insana bir şölen sunan havuzlardır.

SÜS HAVUZU

Süs havuzları son zamanlarda park, bahçe, meydan vb. genel olarak kamuya açık alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yüzmek İçin kullanılmayan ancak estetik ve güzel bir görünüme sahip olması nedeniyle görsel açıdan insana bir şölen sunan havuzlardır. Günümüzde süs havuzları fıskiyeli, çeşmeli, minareli, klasik veya daha sanatsal olmak üzere farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Öyle ki genel olarak havuzu tasarlayan tasarımcının hayal gücüne bağlı olarak sınırsız seçenekte süs havuzu tasarımı yapılabilmektedir.

Tıpkı yüzme havuzlarında olduğu gibi süs havuzları da bulunduğu alanın büyüklüğüne göre tasarlanmakta ve yapılmaktadır. Konumlandırılacak yerin toprak yapısı, özellikleri ve tabi süs havuzunun türü süs havuzunun varlığını etkilemektedir. Süs havuzlarının bahçe, park gibi daha çok yeşillik/ağaçlık alanlara yapıldığı yaygın olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra şehir merkezi, kavşak gibi daha kalabalık alanlara da şehir peyzajı içerisinde uygun olarak yapıldığı söylenilmektedir.

Çeşit Çeşit Ürün
kaliteli, uygun fiyatlı...
Sürekli Destek Sistemi
telefon, mail ve whatsApp
Kolay ve Güvenli Ödeme
kredi kartı ile ödeme
Ücretsiz Gönderim
250 TL ve üzeri siparişlerde


Akuzman tüketici memnuniyetini güvence altına alan Ulusal Havuz Enstitüsü’nün üyesidir.

Tüm Hakları Saklıdır. © AKUZMAN Havuz, Sauna, Spa | Localveri İzmir Web Tasarım