HİZMETLERİMİZ

Anasayfa > Hizmetlerimiz

KEŞİF

Akuzman olarak beğeni, istek ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun havuz modeli, alt yapı, malzeme ve aksesuar tespitini yapıyoruz. Havuz sızdırmazlığı ve güvenliği için detaylı ölçü alınması gibi konularda, havuzlarınız ölçüye göre bahçenize uygun şekilde, sizlere özel olarak üretilip anti bakteriyel sistemi ve liner yapısı ile sağlığınız önceliğimiz olacaktır. Bu nedenle ölçü, uzman yetkilimiz tarafından her türlü görsel detay dikkate alınarak alınmaktadır.

PROJELENDİRME

Kaliteli projelendirme ve uygulama anlayışını, gerçekleştirdiği projelere yansıtan Akuzman Havuz, yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve müşteri odaklı bakış açısının yarattığı güven sonucu bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Yüzme Havuzu imalatı konusunda tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek Akuzman Havuz Proje mimar ve mühendislerinden oluşan tasarım ekibimiz; kullanıcı gereksinim ve istekleri, arsaya bağlı çevresel veriler, çevrenin iklimsel özellikleri, kullanılacak malzemeler ve maliyete ilişkin verileri göz önüne alarak yüzme havuzu tasarımını gerçekleştirir.

İnovatif Dizayn

Akuzman, bugüne kadar gerçekleştirdiği yurt içi ve yurt dışı projelerdeki en prestijli uygulamalara çizgisini yansıtarak ödüllü mimarların projelerinde çözüm ortağı olarak yer almıştır. Havuzun geometrik şekli, havuzun taban kesitinin belirlenmesi, yapım teknikleri, yapıyı oluşturacak tüm sistem ve elemanlar belirlenerek vaziyet planı, havuz planı ve mimari rapor oluşturulur. Projenin kesinleştirilmesi ile uygulama ve detay projeleri de hazırlanarak belirlenen tarihte yüzme havuzu imalat süreci başlatılır.

SERVİS – DESTEK

Yüzme havuzlarının sezona hazırlanması ve hijyenik koşulların tam anlamıyla sağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan ekipmanlar tedarik edilmeli, güvenli ve sağlıklı bir havuz işletmesine sahip olmak için havuz bakımı ihmal edilmemelidir. Havuz dezenfeksiyon, servis ve bakım çalışmaları Akuzman Havuz kalitesiyle, konusunda uzman olan çalışanlarımızla birlikte hizmetinizdedir. Havuz dolumu öncesi havuz duvar ve taban temizliği yapılmalı, dolum öncesi gerekli havuz kimyasalları uygulaması yapılmalıdır. Dolum sonrasında havuz suyu içeriğinin değerleri kontrol edilmeli, etkin dezenfeksiyon için havuz kimyasalları uygun dozlarda kullanılmalıdır. Günlük, haftalık ve aylık bakım planlamaları yapılmalıdır.